Narodowe Cantrum Krwi
HTTP

Słuchaj Radia Parada o poranku!

Tegoroczny sezon zimowego wypoczynku wśród młodzieży ponadgimnazjalnej będzie upływał w sposób bardzo wyjątkowy. RCKiK w Łodzi wspólnie z radiem Parada podjęło inicjatywę podziękowania młodym ludziom za swoje wielkie serce w obliczu niesienia pomocy poprzez oddawanie tak cennej krwi. Dzięki przychylności radiu Parada młodzież w okresie ferii zimowych  będzie mogła zapoznać  się ze studiem nagraniowym od „kuchni”. Kampania skierowana do krwiodawców pod hasłem : „Spróbuj swoich sił – jako prezenter radiowy”.

Wśród łódzkich szkół ponadgimnazjalnych wyłoniono 10 kandydatów, którzy mogą spełnić swoje marzenia. Młodzież bardzo chętnie włącza się w akcje honorowego krwiodawstwa. Z dumą propagują tę szczytną ideę. Wiedzą, że krew jest cennym lekiem ratującym ludzkie życie.

Dlatego też z myślą o młodym pokoleniu RCKiK w Łodzi stworzyło szansę ukazania ucznia z innej perspektywy. Postanowiło w dość niecodzienny sposób podziękować za bezcenną pomoc. W okresie trwania ferii zimowych młodzież może spróbować swoich sił na antenie radiowej pod okiem doświadczonego mówcy radiowego. Codziennie od pn – pt wraz z prezenterem radiowym będą prowadzone poranki w godzinach 10 – 12.

Start od 11 lutego!

Źródło informacji: RCKiK w Łodzi