Narodowe Cantrum Krwi
HTTP

RCKiK Zielona Góra – MARZENIA NA KRAŃCU ŚWIATA

Dziś słów kilka o Krwiodawcy, który postawił sobie bardzo wysoko poprzeczkę i postanowił zrobić coś mega trudnego. A mianowicie przejechać 15 tysięcy kilometrów na rowerze. Tak, tak, na rowerze. Z Polski, a dokładnie z Zielonej Góry na… Filipiny!!!

Przedstawiamy Wam Damiana. Jak sam mówi jest „ciekawy świata z wielką żądzą przygody połączonej z adrenaliną. Monotonia zabija, więc życie urozmaicam poprzez różnego rodzaju wyzwania od nurkowania, hodowanie zwierząt egzotycznych, morsowanie, po skok z komina wysokości 222m, przebiegnięcie maratonu kończąc na wyprawach rowerowych. Poprzeczka jest zawieszana coraz wyżej, a lista wyzwań nie ma końca”.

Damian jak wspomnieliśmy jest krwiodawcą i podczas swej podróży chce promować honorowe krwiodawstwo. Cel jaki postawił sobie Damian to z jednej strony wielka, niezapomniana przygoda, a zarazem wyzwanie, do którego potrzeba ogromnego hartu ducha i ciała. Wierzymy, że przyświecająca tej wyprawie szczytna idea jaką jest oddawanie krwi będzie ogromnym wsparciem w realizacji założonych planów.

Gorąco popieramy wszelkie inicjatywy mające na celu propagowanie honorowego krwiodawstwa a jeśli ich realizacja połączona jest z pasją osób, które się tego podejmują tym bardziej wymagają wsparcia. Dlatego też objęliśmy wyprawę Damiana Patronatem Honorowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze.

Damian, trzymamy za Ciebie kciuki i niech się spełnią MARZENIA NA KRAŃCU ŚWIATA!

Będziemy uważnie śledzić losy naszego bohatera a zainteresowanym polecamy lekturę bloga www.marzenianakrancuswiata.pl , na którym Damian relacjonuje przygotowania do wyprawy a później mamy nadzieję oglądać na nim piękne widoki z podróży.