Narodowe Cantrum Krwi
HTTPS

Zbiórka krwi na Legii – 27.06.2015 roku

Serdecznie zapraszamy na kolejną już Honorową Zbiórkę Krwi organizowaną przez KHDK Krewcy Legioniści we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa. Zbiórka odbędzie się w sobotę, 27 czerwca br. w godzinach od 10:00 do 15:00 na stadionie Legii. W akcji będą brały udział dwa autokary – krwiobusy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.
Zachęcamy wszystkich do udziału w zbiórce krwi i przypominamy, że okres wakacyjny to okres, w którym w Warszawie występuje największy niedobór krwi.

Miło nam poinformować, iż dzięki klubowi Legia Warszawa każdy krwiodawca, który honorowo odda krew podczas kolejnej zbiórki, otrzyma bilet na pierwszy mecz Legii w przyszłym sezonie przy ul. Łazienkowskiej.
Mecz z Podbeskidziem odbędzie się w dniu 25 lipca, a do „nabicia” biletu wymagane będzie podanie numeru karty kibica.

Tak jak podczas ostatniej zbiórki krwi, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie przygotowało dla każdego, kto odda honorowo krew na akcji, białą koszulkę z motywem krwiodawstwa.

Dzięki Sekcji Strzeleckiej Legii Warszawa podczas zbiórki będzie rozstawiony specjalni namiot, w którym chętni będą mogli postrzelać z laserowego karabinu.
Ponadto pośród osób, które oddadzą krew na akcji rozlosowany zostanie karnet na strzelnicę Legii przy ul. Czerniakowskiej. Tam już pod okiem instruktora (w umówionym terminie) osoba ta będzie miała możliwość postrzelania z prawdziwego karabinu.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy i do zobaczenia w sobotę!

Wydarzenie na fb:

https://www.facebook.com/events/1436135963362141/

 

Źródło informacji: Dariusz Chojnacki, Krewcy Legioniści