Narodowe Cantrum Krwi
HTTPS

Verva Street Racing 2016 – 17.09.2016 r.

PKN Orlen zaprasza na wydarzenie VERVA Street Racing, która odbędzie się na Błoniach PGE Narodowego w dniu 17 września 2016 roku w godz. 12:00 – 20:00. 7. edycja to nowy rozdział w historii eventu –  po raz pierwszy tworzymy Narodowy Festiwal Motoryzacji, czyli imprezę skierowaną nie tylko do fanów motoryzacji, ale także do ich rodzin. Szczególnie ważnymi gośćmi będą dla nas najmłodsi – mamy nadzieję, że Wasza obecność sprawi, że poznają historię motoryzacji, zachwycą się najnowszymi osiągnięciami konstruktorów i przeżyją niesamowitą przygodę. Tegoroczne wydarzenie to największe Pit Party w naszej części Europy, piknik motoryzacyjny, widowiskowe pokazy i koncerty największych gwiazd polskiej muzyki.
Wydarzenie jest całodzienne, niebiletowane i ma status imprezy masowej. Spodziewamy się ponad 100 tysięcy gości, tworząc tym samym event motoryzacyjny na niespotykaną dotychczas skalę!

W godz. 12:00 – 17:00 odbędzie się akcja pobierania krwi w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

Źródło informacji: Organizatorzy Verva Street Racing