Narodowe Cantrum Krwi
HTTPS

Relacja RCKiK we Wrocławiu –„Motoserce 2014 – Motocykliści Dzieciom”

Już po raz szósty zabije Motoserce. We Wrocławiu akcja odbędzie się 26 kwietnia w sobotę.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zaprasza na VI ogólnopolską akcję „Motoserce 2014 – Motocykliści Dzieciom”. O godzinie 10.00 Msza Święta w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Po mszy odbędzie się poświęcenie motocykli i parada ulicami miasta aż pod centrum handlowe Magnolia Park.
W czasie akcji krwiodawstwa pod Magnolią będą czekały dodatkowe atrakcje: koncerty rockowe, pokazy i szkolenia z ratownictwa medycznego, wystawa aut amerykańskich, PRL oraz zabytkowych motocykli.

Rejestrację krwiodawców zaczynamy o godzinie 11.00, a kończymy o 17.00. Pobór krwi odbędzie się zarówno w autobusie RCKiK jak również pod namiotami. Dla każdego kto odda krew organizatorzy przygotowali zestaw gadżetów Motoserca: pamiątkową koszulkę, znaczek i naszywkę.

I krótko przypominamy kto może oddać krew:

Jeżeli jesteś osobą pełnoletnią i nie przekroczyłeś 65-ego roku życia, czujesz się zdrowy, ważysz nie mniej niż 50 kg, chcesz pomóc w ratowaniu zdrowia i życia? Przyjdź! Zjedz lekki posiłek, wypij przynajmniej 1 litr płynów i zabierz ze sobą dowód tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL.


Relacja RCKiK we Wrocławiu –„Motoserce 2014 – Motocykliści Dzieciom”

Źródło informacji RCKiK im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu