Narodowe Cantrum Krwi
HTTPS

Oddaj krew, zostań Superbohaterem!

Serdecznie zapraszamy na zbiórkę krwi, która odbędzie się w ramach Pikniku Naukowo-Rodzinnego dnia 21 maja (sobota) w godz. 12:00-17:00 na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy. Przy okazji pobierania krwi, RCKiK w Bydgoszczy przygotowało stoisko informacyjno-promocyjne, gdzie będzie można uzyskać informacje odnośnie oddawania krwi i gdzie będziemy zachęcać do dzielenia się krwią, która jest darem życia.

Ponadto z pomocą zaprzyjaźnionych superbohaterów i dzielnej Kropelki przygotowaliśmy różne atrakcje dla dzieci i dorosłych, m.in. konkurs plastyczny dla dzieci, kropelkowa wyklejanka, zawody superbohaterów. Dodatkowo dzieci będą mogły posłuchać swojego serca i zrobić sobie zdjęcie z Kropelką oraz superbohaterami.

Drodzy Krwiodawcy! Nie musicie ,,być silniejsi od pędzącej lokomotywy, ani szybsi od lecącej kuli”, aby zasługiwać na miano superbohatera. Każdy z nas ma w swoich żyłach supermoce, którymi może dzielić się z potrzebującymi! Wystarczy odrobina chęci i czasu, a satysfakcja jaka towarzyszy ratowaniu ludzkiego życia jest nieporównywalna z niczym innym.