Narodowe Cantrum Krwi
HTTPS

Kropelka Energii dla Niepodległej

Fundacja Kropelka Energii zaprasza wszystkich pracujących w Olivia Business Centre (OBC) w Gdańsku i ich Przyjaciół, mieszkańców Trójmiasta do uczestnictwa w Ogólnokrajowej Akcji Zbiórki Krwi Energetyków „Kropelka Energii dla Niepodległej”, która jest akcją ramową, czyli krew można oddawać codziennie w okresie od 7 sierpnia do 11 listopada 2018 roku. Akcja została objęta Patronatem Honorowym Ministerstwa Energii i Ministerstwa Zdrowia. Najbliższa akcja zbiórka krwi odbędzie się w dniu 3 października 2018 roku na parkingu C (w oznaczonym miejscu na poniższej mapie: http://fundacja-kropelka-energii.business.site/).

W jednym miejscu i w jednym czasie, będą dostępne dla dawców krwiobusy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK w Gdańsku). Rejestracja dawców odbędzie się w godzinach od 8:30 do 14:30. Akcja będzie koordynowana przez Organizatorów bezpośrednio przy ambulansach.

 

Baza dawców szpiku

Osoby zainteresowane zarejestrowaniem się w bazie dawców szpiku, powinny zgłosić to w ambulansie. Więcej informacji, jak zostać dawcą szpiku, można znaleźć na stronie http://przeszczepy.wordpress.com/pytania-i-odpowiedzi/ lub https://www.dawca.pl/jak-zostac-dawca/dawstwo-szpiku

 

Chętne osoby zapraszamy również do wspólnego zdjęcia pod koniec akcji około godziny 14:45.

Serdecznie zapraszamy do oddania krwi, bo „Lubimy pomagać… a być Dawcą to wielki zaszczyt…”

Więcej informacji o akcji – www.facebook.com/KropelkaEnergii; www.linkedin.com/company/fundacja-kropelka-energii

 

Źródło informacji: Fundacja Kropelka Energii