Narodowe Cantrum Krwi
HTTPS

I miejsce w kategorii „Najlepsze działania CSR przedsiębiorstw w dziedzinie promocji i profilaktyki zdrowia” dla RCKiK we Wrocławiu

Dnia 23 października 2014 r. podczas Plebiscytu IV Międzynarodowego Forum Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej Know Health 2014, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu za pracę pn. „Sprawna działalność polskich przedsiębiorstw w promocji honorowego krwiodawstwa we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu” zajęło I miejsce w kategorii „Najlepsze CSR przedsiębiorstw w dziedzinie promocji i profilaktyki zdrowia”.

Centrum zostało docenione w zaszczytnym gronie za skuteczne działania marketingowe i aktywną współpracę w obszarze społecznej odpowiedzialności.

Otrzymaną nagrodę RCKiK we Wrocławiu dedykuje wszystkim honorowym dawcom krwi, którzy codziennie ratują zdrowie i życie ludzkie, pracownikom RCKiK we Wrocławiu, wszystkim przedsiębiorcom, organizacjom wspierającym Centrum, dzięki którym możliwe jest prowadzenie skutecznej kampanii społecznej.

Gratulujemy!

wroclaw1

Źródło informacji: RCKiK we Wrocławiu